Open hours: 8.00-17.00 Mon-Fri
Call Us (+372) 523 0304

Tehnoloogia

INNOVAATILINE PEARLSMILE TEHNOLOOGIA

KOSMEETILINE HAMMASTE VALGENDAMINE

Tänu uuele tehnoloogiatele on pärlvalge naeratus nüüd kättesaadav igaühele!

Võrreldes traditsiooniliste hammaste valgendamise meetoditega, kasutatakse Pearlsmile hammaste valgendamise protseduuri käigus kuni 0,1% peroksiidi sisaldusega geeli mis toimib koostöös külma LED valgusega.

Selline kombinatsioon tagab väga delikaatse ja õrna valgendamise mis on absoluutselt valutu. Kosmeetline hammaste valgendamise tehnoloogia Pearlsmile on tunnustatud ja levinud üle maailma.

ABSOLUUTSELT VALUTU PROTSEDUUR

Pearlsmile hammaste valgendamise geel ei kahjusta hambaemaili. Külm LED valgus takistab vedeliku puudumise tekkimist hammastele ja ei kahjusta igemeid. Tänu sellele on kosmeetiline hammaste valgedamine Pearlsmile absoluutselt valutu ja sobib isegi nendele, kellel on tundlikud hambad.

TULEMUS JUBA 21 MINUTIGA

Pearlsmile meetod on sarnane teistele kosmeetilistele protseduuridele. Protseduuri pikkus on 21 kuni 45 minutit sõltuvalt soovitatavast tulemusest. Sa saad väga kergelt muuta oma naeratuse pärlvalgeks vähem kui tunniga. Istu mugavalt Pearlsmile lõõgastavas toolis ja imetle oma valget naeratust peale protseduuri.

TULEMUS KUNI 9 TOONI VALGEMAD HAMBAD!

Juba peale esimest protseduuri võib muutuda Su naeratus valgemaks kuni 9 tooni. Tulemus on individuaalne. Protseduuri käigus muudab geel hambaemailis olevaid pigmentatsiooni ained värvituks. Sa saad korrata protseduuri nii tihti kui soovid, et sälitada juba saavutatud suurepärast valgendamise tulemust.

HEA HIND

Pearlsmile hammaste valgendamine on 100% kosmeetiline protseduur, mis ei vaja keerulist meditsiinilist tehnikat. See ei võta kaua aega ega tekita valu peale protseduuri. Seetõttu saab Pearlsmile protseduuri väga konkurentsivõimelise hinna eest. Lisaks sellele, ostes mitme korra paketi saab protseduuri veel soodsama hinna eest. Pearlsmile hammaste valgedamine on hea viis teha oma naeratus valgemaks enne tähtsat üritust, näiteks pulmad, fotosessioon vms

Hinnad alates 49€ kuni 100€ sõltuvalt protseduuri valikust.