Open hours: 8.00-17.00 Mon-Fri
Call Us (+372) 523 0304

KKK

Korduma kippuvad küsimused

KKK

Millest tekib hammastele pigmentatsioon?

Hammaste pigmentatsiooni võivad põhjusta söögis ja joogis sisalduvad orgaanilised ained, mis muudavad hammaste värvi. Kõige levinumad näited on kohv, punane vein, tee, coca-cola, soja kaste. Lisaks sellele veel suitsetamine ja antibiootikute tarbimine võib soodustada hammaste värvi muutmist. Hammaste pigmentatsioon sõltub ka vanusest.

Kuidas toimib valgendamise geel?

Geel sisaldab aktiivsed valgendamise koostisosasid, mis aktiviseeruvad LED valgusdioodide abil ja muudavad hambaemailis olevad orgaanilised ained värvituks. Tulemusena muutuvad hambad valgemaks. Meie geel ei kahjusta hambaemaili ega igemeid. Seega võime garanteerida absoluutselt valutu protseduuri, mis ei tee hambaid tundlikuks.

Kui palju valgemaks muutuvad hambad peale esimest protseduuri?

Juba peale esimest Pearlsmile ekspress protseduuri mis kestab 21 minutit võivad hambad muutuda kuni 9 tooni valgemaks. Tulemus on individuaalne.

Kas on soovimatuid kõrvaltoimed?

Geel on läbinud mitmeid katsed ning on tõestatud, et kõrvaltoimed puuduvad, kuid see protseduur ei ole soovituslik lastele alla 3a ja rasedatele. Pearlsmile geel on heaks kiidetud Eesti Terviseameti poolt.

Millega tuleb arvestada peale protseduuri läbimist?

Peale protseduuri jätkab geel oma toimimist ning parema tulemuse säilitamiseks on soovituslik 2 tundi peale protseduuri hoiduda suitsetamisest, söögist ja joogist. Järgmised 2 päeva on soovituslik hoiduda pigmentatsiooni tekitvatest söökidest ja jookidest (kohv, tee, soja kaste, punane vein jms).

Kui tihti võib Pearlsmile valgendamise protseduuri teha?

Kuna protseduuril puuduvad kõrvaltoimed, seda saab teha nii tihti kui soovid.

Kui kaua kestab protseduuri tulemus?

Tulemus kestab keskmiselt 3-6 kuud sõltuvalt elustiilist, harjumustest ja kasutatavatest suuhügieeni vahenditest. Pikema tulemuse säilitamiseks soovitame hoiduda suitsetamisest ja kasutada hammaste valgendamise pulbrit Pearlshine.